www.Fat-warrior.pl

o mnie

Wiem kim jestem i dokąd zmierzam. dlatego wszechświat mi sprzyja… 

kim jestem

Wiele osób ma mnie za szaleńca, a to tylko dlatego, że podążam swoją wyboistą drogą pod prąd.
Tak jestem szalony, szukam nowych rozwiązań, widzę rzeczy inaczej, chcę zmieniać świat…
Każdego dnia staram się być twórczym i udoskonalać siebie…

Nie interesują mnie ogólniki i proste rozwiązania, codziennie chce zyskać nowe umiejętnośći i niszczyć ograniczenia. 

Uwielbiam presję i stres i nigdy ale to nigdy się nie poddaje!

„Każdego dnia każdy z nas wCHODZi do ringu, by stoczyć bitwę. Nasze ciała są jak zbroja. zbroją nie wygrywa się wojny. Prawdziwa siła jest w umyśle. To tam ukryta jest bestia.”

 

 

 

Rodzina

Zdrowie

Praca

Rozwój osobisty

Medytacja

FILOZOFIA KA-ZE-AF

NOWA STRATEGIA

W japońskim KAI to zmiany, a ZEN na lepsze. Filozofia KaiZen jest wzbogacona o sztukę  afirmacji (z łaciny: afirmacjo oznacza wyrażenie zgody, uznanie czegoś za fakt, prawdę.). Używana do osiągania swoich celów oraz ich utrzymywania. To, co nasza podświadomość ocenia jako prawdziwe, staje się naszą rzeczywistością. W konsekwencji doprowadza do radykalnych zmian, które w dodatku bardzo łatwo jest utrzymać. Drobne zmiany pozwalają umysłowi ludzkiemu ominąć lęk blokujący twórczość w konsekwencji sukces. W biznesie odnosi się do ciągłej i niekończącej się poprawy funkcjonujących procesów. 

Silni robią ile mogą, słabi cierpią ile muszą

Tukidydes

Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku” 

Lao Tzu

 

Friedrich Nietzsche

WYTRWAŁOŚĆ

Czy wiesz co odróżniało Thomasa Edisona oraz Henry’ego Forda od reszty ludzi? Wytrwałość. Obydwaj byli wytrwali. Jeden z nich oświetlił świat, a drugi go zmotoryzował.

Prawo wibracji

Ludzkie ciało to silne urządzenie elektryczne. Wszystko wibruje, wszystko jest w nieustannym ruchu. Występują miliony poziomów pośrednich wibracji. Prędkość wibracji to częstotliwość. Pozytywna osobowość podnosi częstotliwość wibracji . Myśl pozytywnie i dostrzegaj dobro!

Prawo przyciągania

Kiedy wchodzisz w zakres oddziaływania jakiejś rzeczy, jej obszar wibracji zaczyna  na Ciebie oddziaływać. Otaczająca nas przestrzeń jest wypełniona negatywną oraz pozytywną wibracją. To od Ciebie zależy, co przyciągasz. Cały sekret otrzymywania tego czego pragniesz,podlega prawu przyciągania.

RYZYKO

Bez podejmowania ryzyka nie będziesz miał satysfakcji z dokonanych osiągnięć. Bez podejmowania ryzyka tracisz wiele życiowych szans. Pamiętasz z dzieciństwa słowa rodziców, uważaj, bo upadniesz? Strach przed podejmowaniem ryzyka to rzecz wyuczona, zaprogramowana. Istota ludzka to urodzony zwycięzca. Podejmuj ryzyko! Pokochaj ryzyko!
.

strategia

Po prostu działaj w myśl zasady:

„ZROBIONE JEST LEPSZE OD DOSKONAŁEGO”

Myśl to materia

Myśl to jedna z najwyższych form wibracji . Ma potężna moc. Myśli i słowa są jak magnesy. Dobro przyciąga dobro, a zło przyciąga zło. Zapamiętaj to!

Najważniejszy jest pierwszy krok

Małe kroki, wielkie skoki. Powoli, lecz spokojnie nabierzesz prędkości i apetytu na więcej. Codziennie podejmuj małe działanie i pamiętaj, że warto przy wszystkim  mieć poczucie humoru. Życie to niezła zabawa!

Work

napisz

Copyright © 2021 Thomas Smok
Created by Thomas Smok