www.fat-warrior.pl

never never never give up

by zwyciężać w życiu musisz wygrywać w umyśle

  masz 1.00%

SZANS NA SUKCES gdy w twojej glowie rodzą się wątpliwośći…

masz 99.00 %

SZANS NA SUKCES gdy ZNISZCZYSZ WSZYSTKIE WĄTPLIWOŚĆI w twojej glowie…

 

 

NAUCZ SIĘ KREOWAĆ,

NIE RYWALIZOWAĆ.

W RYWALIZACJI SKUPIAMY SIĘ NA WALCE Z KONKURENCJĄ, PRZESTAŃ KONKUROWAĆ !

SUKCES TO WALKA JEDYNIE Z SAMYM SOBĄ .

ROZWÓJ OSOBISTY

To proces trwający przez całe życie stawania się lepszym człowiekiem. W myśl zasady : Kto nie idzie do przodu, ten się cofa. Procesu rozwoju osobistego nie należy przerywać w życiu dorosłym. Największe światowe systemy religijne wykorzystują praktyki rozwoju osobistego.

PRACA-BIZNES

Nic nie rozwija tak bardzo jak własny biznes. Kluczowa jest realizacja,  sam pomsył nie jest wartością. Dzisiaj bardzo łatwo założyć biznes bez pienędzy zwłaszcza, biznes internetowy. Nie skupiaj się na tym czego nie masz, zacznij tu i teraz z tym co masz. Pracuj, ale nie zapomnij także, żeby żyć. Pamietaj, że pośród chaosu jest też szansa.

 

ZDROWIE

„Dusza i ciało, sugeruję, reagują na siebie współzależenie”  /Arystoteles/

Zaburzenie równowagi na poziomie fizycznym i psychicznym prowadzi do choroby. Nasze zdrowie to nie tylko brak dolegliwości. Zdrowie to stan harmonii na wszystkich trzech poziomach: fizycznym, emocjonalnym oraz duchowym. Nie o religie tutaj chodzi, ale o właściwy kontakt z samym sobą.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku.
Sun Zi

Masz wrogów? To dobrze. To znaczy, że broniłeś czegoś w ciągu swojego życia.
Winston Churchill

Work

nie zwlekaj 

napisz 

Copyright © 2021 Thomas Smok
Created by Thomas Smok